محصولات

پلتفرم برنامه نویسی (SCANF)

سال تولید : 1396
کاربران :برنامه نویسان
نوع کابردی : آموزشی / درآمدی / خدماتی
توضیحات : پلتفرم برنامه نویسی می باشد برای علاقمندان به برنامه نویسی که محیطی را برای آنها فراهم می آورد تا بصورت خیلی راحت به بحث آموزش و یادگیری و ساخت و توسعه نرم افزار ها بپردازند.

مشاهده

زبان برنامه نویسی (کاتی)

سال تولید : 1398
کاربران : عمومی
نوع کابردی : ساخت و توسعه نرم افزار
توضیحات : شاید برای خیلی از افراد مخصوصا نوآموزان برنامه‌نویسی، جالب باشد که بخواهند با زبان فارسی برنامه نویسی نمایند. ما این امکان را برای این افرا مهیا کرده‌ایم. راه حل ما استفاده از زبان برنامه نویسی کاتی است.

کاتی یک زبان برنامه‌نویسی انعطاف پذیر و قدرتمند به زبان فارسی می‌باشد. کاتی به منظور یادگیری و درک برنامه‌نویسی نوشته شده است و می‌تواند ابزار مناسبی برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی باشد. استفاده از کاتی نیازی به دانستن زبان انگلیسی ندارد.

زبان کاتی در وب سایت Scanf پشتیبانی می‌شود و شما برای اجرای برنامه خود می‌توانید از ویرایشگر آنلاین استفاده نمایید.

مشاهده

بزرگترین پلتفرم بازی شطرنج در ایران (IPCHESS)

سال تولید : 1393
کاربران : عمومی
نوع کابردی : آموزشی /سرگرمی / ورزشی /فکری
توضیحات : یک از سرگرمی های امروز افراد بازی شطرنج به صورت آنلاین است. ipChess یکی از محصولات شرکت هیرکان مغزافزار پدیده خزر (شماره ثبت 1564) و با همکاری هیات شطرنج شهرستان نکا می‌باشد. همچنین ipChess اولین وب سایت بازی آنلاین شطرنج در جمهوری اسلامی ایران است. این محصول یک محصول بومی بوده که هسته اصلی آن به صورت صددرصد بومی برنامه‌نویسی شده است. ipChess یک محیط تحت وب برای انجام بازی آنلاین شطرنج می‌باشد. ipChess موازین شرعی را در خدمات محصول بکار می‌گیرد و صرفا از خدمات ارایه شده برای جبران هزینه‌های برپایی سامانه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری درآمدهای خود را از کاربران دریافت می‌کند.

خدمات IPChess

  • شرکت در تورنمنت آنلاین
  • تمرینات تاکتیکی روزانه
  • بازی همزمان با چند نفر
  • بازی با ربات بومی IPChess
  • بازی سریع
  • برقراری یک محیط آموزشی برای اساتید شطرنج به صورت آنلاین

مشاهده